Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

У Музеї історії релігії представлять виставку «Не Будіть Лихо…»

У п’ятницю, 23 лютого, у комунальному закладі Львівської обласної ради Львівський музей історії релігії презентують унікальну виставку плакатів, створених студентами кафедри графічного дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв під час війни під керівництвом Дари Балашової. Про це інформує ЛОР.

«Виставка плакатів «Не Будіть Лихо…» відкриває вікна у захопливий світ українських міфів, через які відображають еволюцію української міфології – від глибин минулого до реалій сьогодення», - розповіла наукова співробітниця музею Олена Малюга.

В рамках виставки представлять інноваційні серії робіт, створені за допомогою штучного інтелекту: «Очима ШІ» Анни Жинкіної та диптих «Нестримна небезпека» Олександри Барабанової. Сучасні події України під час війни показано в проєкті Дарії Анісімової «Мандри чорта Василя». З гумором та іронією художниця демонструє свого головного героя, який разом з друзями вирушає в мандри по росії і влаштовує різні розваги, витівки. 
Привертають увагу триптих «Сучасна українська міфологія», «Вовкулака», «Не буди лихо», «Потерчата», «Вій», «Мольфари серед нас», інші.

«Виставка «Не Будіть Лихо…» – це більше, ніж виставка, це могутнє послання: «Рано вранці 24 лютого ви розбудили Лихо – ох, дарма… Доброго вечора, ми з України». Тут кожна легенда та кожна міфічна істота стають живим підтвердженням того, що свобода глибоко закодована в нашій ДНК. Ми, поряд із нашими містичними героями, готові обороняти нашу свободу та незалежність, не вагаючись перед будь-якими викликами», – розповідає Дара Балашова. 

Початок - о 15 годині за адресою: пл. Музейна, 1.

Виставка триватиме місяць. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ