02 червня о 18:09 до рятувальників надійшло повідомлення від чергового «103» про те, що в м. Новий Розділ на вул.Чорновола під час прогулянки на спортивному майданчику пробив руку металевою огорожею хлопчик, 2014 року народження. Про це повідомили у ДСНС Львівської області.
Пожежно-рятувальним відділенням 11 державної пожежно-рятувальної частини м. Новий Розділ за допомогою спецінструменту руку дитини вивільнено та передано медичним працівникам.
Хлопчика негайно госпіталізували до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» для подальшого обстеження та лікування.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ