Слухай онлайн
Культура

У Пороховій вежі презентують виставку "Іван Левинський. Імпульс"

Завтра, 26 березня, у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики Порохова вежа відбудеться відкриття виставки "Іван Левинський. Імпульс". Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Виставка "Іван Левинський. Імпульс" – це перший захід Року Левинського, що був проголошений з метою вшанування 100-річчя з Дня смерті видатного українського будівничого, архітектора, промисловця, громадського діяча, професора та філантропа Івана Левинського.

Проект досліджує спадщину архітектора в сучасному розрізі, виносить в широкий суспільний дискурс її значення для України та вписує у світовий контекст. Розкриває нові ракурси здобутків Івана Левинського й дає можливість глядачеві осягнути феномен цієї визначної постаті.

У межах проекту готують:

  • Презентацію трьох документальних фільмів до виставки
  • Інсталяцію кабінету Івана Левинського
  • Нові цікаві факти із життя Івана Левинського
  • Оригінальні креслення фірми Івана Левинського, що ще ніколи не полишали стін архівів
  • Оригінальні артефакти із приватних колекцій

Куратор – Павло Гудімов, комісар – Богдайн Гой.

Кураторська група: Світлана Тимків, Наталія Матлашенко, Володимир Костирко, Анастасія Камалдінова Науковий консультант – Ігор Жук.

Фотограф – Роман Шишак, художник – Володимир Костирко.

Організатори: Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова вежа, Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея.

Відкриття виставки - о 18:00 годині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");