Слухай онлайн
Спорт

У Славському завершились Всеукраїнські змагання з гірськолижного спорту

Цими днями, 25-27 лютого, у селищі міського типу Славське на навчально-спортивній базі олімпійської підготовки "Динамо" відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з гірськолижного спорту. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.
Фото: Львівська ОДА

Змагання проводилися в дисциплінах слаломі та слаломі-гіганті. Участь взяли 96 спортсменів-гірськолижників, які представляли Львівську, Івано-Франківську, Закарпатську, Полтавську області та місто Київ.

Успішно виступили на цих змаганнях і представники Львівщини. Так, у Кубку України Ксенія Пацаган стала срібною призеркою у дисципліні слалом та бронзовою призеркою у слалом-гіганті.

Чимало нагород спортсмени Львівщини вибороли і на Всеукраїнських змаганнях.

Серед дівчат 2004-2005 р.н. Кирик Вікторія виборола І місце в слаломі-гіганті та 3 місце в слаломі, Давидюк Олена ІІ місце в слаломі-гіганті та 4 місце в слаломі. Серед юнаків цього ж віку Гашпар Дмитро став першим в слаломі-гіганті, Сирмуля Олександр посів 5 місце в слаломі та слаломі гіганті.

У віковій категорії 2006-2008 р.н. серед дівчат Шарун Олеся виборола ІІ місце в слалом-гіганті, ІІІ місце в слаломі. А серед юнаків Пацаган Олександр посів ІІІ місце в слаломі-гіганті та 4 місце в слаломі. За крок до бронзи зупинився Ватагович Святослав, виборовши 4 місце в слаломі-гіганті.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ