Слухай онлайн
Спорт

Україна скасувала бойкот змагань на території РФ - МОК

Міжнародний Олімпійський комітет провів переговори з урядом України щодо бойкоту спортивних змагань на території РФ. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті МОК, передає УНН.

"Ми повинні були розглянути питання щодо збільшення кількості країн, які вимагають бойкоту спортивних заходів з політичних мотивів. Деякі уряди зловживають спортом у своїх цілях. Це суперечить цінностям спорту та Олімпійських ігор, які налагоджують контакт між людьми і об'єднують їх, незалежно від політичних переконань. Ці бойкоти суперечать нашим основним цінностям. Ми тут, щоб уважно стежити за цим і діяти", - заявив Президент Міжнародного Олімпійського комітету (МОК) Томас Бах.

Так, після переговорів з українським урядом на всіх рівнях, бойкот більше не діє, повідомляють на сайті.

Нагадаємо, 14 березня Міністерство молоді та спорту України видало наказ про заборону участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Росії, аргументуючий подібний крок ефемерною “моральною відповідальністю” за виступи у РФ. Крім того, очільник відомства Ігор Жданов заявив, що українські спортсмени не братимуть участь в Універсіаді, що пройде в Росії у 2019 році.

УНН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");