Українська збірна з футзалу провела два спаринги з Хорватією

У матчах, що відбувалися у Черкасах, обидві збірні почергово здобули перемоги

Вже в першому таймі понеділкової зустрічі українці забили тричі. В дебютному для Черкас матчі національної збірної забивали Зварич, Білоцерківець та Разуванов. Хорвати спромоглися лише на гол престижу. Підсумок матчу – перемога українців з рахунком 3:1.

Матч 3 грудня видався більш результативним. На перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 1:2. По перерві підопічні Олександра Косенка змогли забити двічі та вийти вперед, однак Хорватія все-таки змогла відігратися, а потім і вирвати перемогу. Тож, після поразки в понеділок, вчора хорвати перемогли з рахунком 4:3.

Нагадаємо, як повідомляв «Гал-Інфо» раніше, львівська «Енергія» мінімально переграла сумський «Food Centre-СумДУ» в матчі Екстра-ліги.