В активі збірної України на ІІ Європейських Іграх - 22 нагороди

Збірна України виборола вже 22 високі нагороди на ІІ Європейських Іграх, що тривають у Мінську, - інформує прес-служба Мінмолодь спорту.

26 червня призерами ІІ Європейських Ігор стали українські веслувальники – Олег Кухарик та Олександр Сиромятников стали віце-чемпіонами ІІ Європейських Ігор у фіналі змагань на байдарках-двійках на 1000 м, Юрій Вандюк і Андрій Рибачок – віце-чемпіонами у каное-двійці на 1000 м.

Розпочали медальний залік борці вільного стилю – перша нагорода, ʺбронзаʺ - в Олександра Хоцянівського.

Українські легкоатлети перемогли у командній гонці переслідування, а з нею і у півфіналі Європейських Ігор. Тепер вболіватимемо за нашу збірну у фіналі, 28 червня.

А сьогодні продовжать боротьбу у фіналі борці і борчині (чоловіки, в. к. 65, 97 кг; жінки – 53, 68 кг), початок о 18:20.

Продовжуються фінальні змагання у веслувальників на байдарках і каное (чоловіки: К4-500 м; жінки: К1-500 м, С2-500 м, К4- 50 м, чоловіки: К1-200 м, С1-200 м, К1-5000 м; жінки: К1-200 м, С1-200 м, К2- 200 м, К1-5000 м), початок фіналів о 10:00 та 14:00.

У велоспорті о 19:10 розпочнуться фінальні змагання у дисципліні скретч та гонці за очками.

У кульовій стрільбі відбудуться фінальні змагання у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50 м серед жінок, о 13:00 та у стендовій стрільбі (початок фіналів – о 16:45).