Слухай онлайн
Війна на Донбасі

В лнр колектори «вибивають» з мешканців борги перед українськими банками

«Міністр фінансів» самопроголошеної ЛНР Є.Мануйлов заявив, що «Держбанк ЛНР» не має відношення до кредитів, які мешканці «республіки» брали в банках України, і тому не збирається стягувати заборгованість по них.

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» незважаючи на заяви т.зв. «міністра фінансів», на території самопроголошеної "республіки" працює приватна комерційна установа «Перший комеційний центр», яка займається колекторством. Знаходиться цей колекторський центр за адресою:м.Стаханов, вул.Жовтнева,2.

«Діяльністю» співробітників колекторського центру охоплена практично вся територія «республіки». Колектори «Першого комерційного центру», маючи доступ до бази даних українських банків, обдзвонюють жителів тимчасово окупованих районів Луганської області, які мають борги перед українськими банками і вимагають погашення заборгованості, погрожуючи при цьому застосуванням фізичної сили. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», до діяльності колекторів причетні співробітники МГБ ЛНР, які «кришують» діяльність цього центру.

Директор «Державного банку» ЛНР Д.Чайкин заявив, що в «Державному банку» самопроголошеної ЛНР сьогодні відсутня така функція, як кредитування, отже, немає необхідності збирати якісь кредити. «У нас технічно немає зв'язку з українською банківською системою. Він не є правонаступником жодного з українських банків, отже, й мови, навіть технічно, не може бути про якісь борги», - пояснив він.

Свого часу глава самопроголошеної «республіки» Ігор Плотницкий заявляв, що жителям т.зв. «ЛНР» можна не виплачувати кредити, які були взяті в банках України. «Можете передати привіт «Ощадбанку» і «Приватбанку». Ви нічого не зобов'язані нікому виплачувати», - заявив тоді Плотницький.

Примітно, що співробітники МГБ ЛНР, які причетні до діяльності колекторського центру іншої, ніж Плотницький,думки щодо виплат заборгованостей по кредитам українським банкам мешканціям т.зв. «ЛНР».

Д.Снєгирьов

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");