Слухай онлайн
Спорт

В Одесі стартували тестування до національної збірної "Ігри Нескорених"

Заступниця Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк у вступній промові під час офіційного відкриття “Invictus Games” підкреслила, що мета проведення “Ігор Нескорених”, аби прийшли та взяли участь ті, хто в першу чергу переймається питанням, як жити далі, що робити, хто розгублений і не впевнений у своїх силах, - інформує прес-служба Мінветеранів.
В Одесі стартували тестування до національної збірної "Ігри Нескорених". Фото: Мінветеранів

“Ігри Нескорених – це для кожного та, в першу чергу, для тих хто розгубився, хто не знає куди рухатись далі. Спорт – це прекрасний спосіб реабілітації для ветеранів, тож закликаю всіх долучатись, пробувати свої сили та брати участь у заходах. Адже в подальшому ми плануємо проводити не лише спортивні змагання, а й фестивалі, так звані “зустрічі випускників”, аби збирати разом на них учасників Ігор різних років, запрошувати учасників з інших країн, для спілкування, обміну досвідом”, - повідомила заступниця Міністра.

В офіційному відкритті заходу взяли участь представники благодійного фонду “Повернись живим”, які є співорганізаторами “Ігор Нескорених” Ольга Семенова та ради Ветеранів Тарас Шпук.

“Ми організували все так, аби у всіх учасників були рівні можливості та однаковий шанс потрапити до Національної збірної, незалежно від отриманих травм та поранень та спортивних досягнень”, - розповіла Ольга Семенова.

Представниця Центру стратегічних комунікацій “Стратком Україна”, який також є співорганізатором Ігор, Оксана Горбач запросила, всіх, хто завітав на тестування, спробувати свої сили у всіх шістьох спортивних дисциплінах.

“Ви можете обрати один, або кілька видів спорту і перевірити в них свої сили. Але я закликаю спробувати все, навіть, якщо ви ніколи не займалися стрільбою з луку чи веслуванням – спробуйте, раптом саме цей вид спорту принесе вам найбільше задоволення та дасть найвищі результати”, - закликала учасників Оксана Горбач.

Наступне місто, яке прийматиме учасників тестувань до команди “Ігор Нескорених” - Київ, там заходи відбудуться 27 липня. Тож, не зволікайте, заходьте на сайт “Ігри Нескорених” та заповнюйте анкету учасника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");