Слухай онлайн
Кримінал

В Стрию засудили студента коледжу, який вкрав "Гуцулку"

Йдеться про уродженця міста Стрий, студента 2 курсу відділення "Комп`ютерних наук, геодезії та землеустрою" ВСП "Стрийський фаховий коледж Львівського національного аграрного університету", щодо якого було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому).
Ілюстративне фото. Photo by form PxHere

Як вбачається з вироку Стрийського міськрайонного суду Львівської області від 06.04.2021 року, неповнолітній студент коледжу обвинувачувався в тому, що, перебуваючи 16.01.2021 року в селі Нежухів, керуючись прямим умислом, спрямованим на таємне викрадення чужого майна, з корисливих мотивів викрав із стайні місцевої жительки «шляхом виведення із хліву та подвір`я, кобилу гнідої масті клички «Гуцулка», вартістю 16166,67 гривень». Після цього вивів кобилу на поле у селі Нежухів, що знаходиться неподалік будинку потерпілої, де її осідлав та з місця події зник, а в подальшому розпорядився викраденим майном на власний розсуд.

У вироку також зазначено, що обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому. При цьому пояснив, що коня закрив в Стрию у гаражі. Що його «батьки розлучилися і він вирішив проживати з дідусем і бабусею, любить тварин, «дякує» в церкві». І що «хотів коня вернути увечері, однак коли прийшов під гараж, то побачив там поліцію і у всьому їм признався».

Суд, врахувавши, зокрема, що підсудний щиро кається у скоєному та активно сприяв розкриттю злочину, ухвалив призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки - з випробувальним строком на один рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ