Вчора українські спортсмени здобули ще вісім медалей Паралімпійських ігор

По обіді третього дня Паралімпіади в Парижі українські паралімпійці здобули три високі нагороди, а перед закінченням дня до попередніх медалей додалися ще п’ять медалей. Про це повідомили у Національному паралімпійському комітеті України.
1/1

Відтак нагороди отримали:

Дементьєв Єгор (пара велосипедний спорт) у дисципліні 4000 м, індивідуальна гонка переслідування, клас С5 виборов срібну нагороду (Донецька обл.)

Дементьєв Єгор
1/1

Стеценко Анна (пара плавання) на дистанції 100 м на спині, клас S12 виборола срібну нагороду (Дніпропетровська обл)

Стеценко Анна
1/1

Денисенко Ярослав Юрійович (пара плавання) на дистанції 100 м на спині, клас S12. виборов бронзову нагороду (Полтавська обл.)

Денисенко Ярослав
1/1

Також до попередніх медалей додався ще один подвійний подіум: Трусов Андрій (пара плавання) на дистанції 200 м комплексне плавання, клас SM 7 виборов срібну нагороду (Донецька обл.) та Богодайко Євгеній – бронзову нагороду (Полтавська обл.).

Трусов Андрій
Богодайко Євгеній
1/2

Лише 12 сотих не вистачило Андрію до золота, але це лише перший старт спортсмена!.

Стеценко Анна (пара плавання) на дистанції 400 в в/с, клас SІ3 виборола БРОНЗУ, це вже друга медаль Анни за сьогодні

1/1

Коль Антон (пара плавання) на дистанції 50 м на спині, клас S1виборов БРОНЗУ і цим підвів риску у своїх змаганнях. Доробок спортсмена на цих Іграх – срібло та бронза

Антон Коль
Антон Коль
1/1

Піддубна Марина (пара плавання) (Донецька обл.) на дистанції 50 м в/с виборола БРОНЗОВУ нагороду

Піддубна Марина
1/1

Станом на 31.08.2024 у доробку національної збірної команди України 19 нагород, з яких 1 золота, 9 срібних та 9 бронзових і разом з командою Бразилії  – 3 місце за кількістю виборених усього нагород.