Слухай онлайн
Культура

Відбудеться другий вебінар від голлівудських кіноекспертів: доступна реєстрація

Для українських продюсерів, режисерів та сценаристів, зацікавлених у створенні кіно з професійною американською кінокомпанією, пройде другий із серії вебінарів із впливовими кіноекспертами з Голлівуду "Три стовпи розширення кіновиробничих можливостей". Вебінар відбудеться в ZOOM, 8 жовтня, о 19:00. Про це повідомили у пресслужбі Держкіно.

Другий вебінар стане логічним продовженням першого – "Найкращі практики залучення іноземних продюсерів до кіновиробництва в Україні", – який відбувся 30 липня цього року.

Під час цієї онлайн-зустрічі основною темою дискусії стане питання трьох стовпів розширення кіновиробничих можливостей:

1. Фінансові відшкодування / Податки та заохочення;

2. Політична динаміка / Державна підтримка / Потенційні законодавчі вказівки / Легкість доступу / Довгострокова життєздатність проєкту;

3. Фізичне виробництво / Інфраструктура / Здатність відповідати вимогам сценарію.

Дискусія буде сфокусована на тому, як ці поняття нерозривно переплітаються і доповнюють одне одного там, де перетин усіх трьох необхідний для "зеленого світла" від американських студій.

Спікерами заходу будуть співголова Міжнародного комітету Гільдії продюсерів Америки (International Committee for the Producers Guild of America), продюсер, співзасновник приватної мережі світових професіоналів у сфері розваг, фінансів та технологій The Power of Connectivity та засновник асоціації Producers Without Borders Кайван Машаєх; старший консультант з податків компанії NBC Universal Браян О'Лірі; віце-президент з виробництва та технологій компанії NBC Universal Джон Корсер та консультант, продюсер компанії NBC Universal, сфокусований на ініціативах глобальної політики Джей Футлік.

Участь у вебінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Мова заходу – англійська, з синхронним перекладом українською.

Реєструйтеся на подію вже зараз! Посилання на онлайн-зустріч ви отримаєте за день до її проведення і повторно, за годину до початку вебінару.

Організаторами проєкту є компанія "Продакшен №1" та Міжнародна асоціація "Продюсери без кордонів", за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України". Інформаційними партнерами заходу є Державне агентство України з питань кіно та Асоціація кіноіндустрії України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ