Вже сьогодні скористатися цифровими документами можна у шести музеях та двох заповідниках Львівщини. Така опція дозволить запитувачам подавати запити до музеїв та отримувати інформацію і документи в електронному вигляді.
Про це інформує пресслужба ЛОДА.
Відтак, цифрові документи, через шерінг «Дія.QR», приймають у Львівському історичному музеї, Львівському музеї історії релігії, Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, Історико-етнографічному музеї «Бойківщина», Історико-краєзнавчому музеї у м. Винники, Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі», Державному історико-культурному заповіднику «Тустань».
«Дія.QR — це індивідуальний QR-код, через який організації можуть отримувати цифрові копії документів одразу на електронну пошту. Його достатньо роздрукувати та розмістити в точках взаємодії з користувачем. Цей функціонал створено для малого, середнього бізнесу, державних установ та органів місцевого самоврядування, які не мають можливості інтегрувати свою інформаційну систему з Дією», - сказав начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської облдержадміністрації Максим Столярчук.
«Україна стала першою державою, де цифрові паспорти мають таку ж юридичну силу, як їхні паперові чи пластикові аналоги. Сьогодні Львівська обласна державна адміністрація активно працює у напрямку популяризації інтеграції з Дією усіх сфер суспільного життя та бізнесу, де присутній процес ідентифікації особи», - сказав заступник голови облдержадміністрації Іван Собко.
Як відвідувачам скористатися «Дія.QR»?
- Відскануйте QR-код, щоб поділитися цифровою копією.
- Підтвердити запит на передачу своїх даних у застосунку.
- Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою. Вам просто потрібно натиснути «Надіслати».
Замовник послуги також отримує доступ до документів:
- Картка платника податків (РНОКПП)
- Паспорт громадянина України
- Заявку на послугу
Використання інтеграції з Дією для організацій через «Дія.QR» або одразу в інформаційну систему через АРІ – це:
- оптимізація процесу надання послуг;
- шеринг копій цифрових документів;
- підтвердження особи за декілька секунд;
- швидкий пошук документів у базі даних;
- економія коштів на папір, принтер, зберігання та утилізацію паперових копій.