Воротар "Манчестер Юнайтед" приніс перемогу "Вільярреалу" у Лізі Європи

Іспанський футбольний клуб «Вільярреал» переміг англійську команду "Манчестер Юнайтед" та став переможцем Ліги Європи.
Фото UEFA Europa League

Матч відбувався у польському місті Гданськ. Основний час завершився з рахунком 1:1, - передає Громадське.

Перший гол на 29 хвилині матчу забив іспанський гравець Жерар Морено. Англійці змогли зрівняти рахунок у другому таймі.

Під час додаткового часу команди не змогли визначити переможця — усе вирішила серія пенальті.

Гравці обох команд влучно пробили перші 10 пенальті, далі справа була за голкіперами. Воротар "Вільярреалу" Херонімо Рульї забив у ворота свого суперника, а потім відбив удар голкіпера "Манчестер Юнайтед».

Іспанський клуб «Вільярреал» вперше став переможцем турніру. Натомість для тренера команди Унаї Емера це вже четверта перемога в Лізі Європи. Під його керівництвом іспанський клуб "Севілья" тричі поспіль виграв у турнірі.