Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Виставка “Фотосушка для ЗСУ” зібрала 6870 гривень для наших збройних сил

Вчора закінчилися Четверті Львівські Фото Фестини, які проходили в нашому місті з 15 по 20 серпня.

Цьогоріч фестивальні події вперше відбулися за межами міста і охопили кілька областей: Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Сумську.

Четверті Львівські Фото Фестини були організовані Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

Відкриття фотовиставок, лекції, кінопокази, презентації унікальних експонатів – кожен відвідувач міг вибрати собі до вподоби щось особливе. А серед учасників подій уже налагодилася співпраця та намітилися спільні проєкти. Не дивлячись на війну, реалізація деяких з них уже розпочалася.

Завершальним акордом Фестин стала виставка “Фотосушка для ЗСУ”. До проєкту долучилися світливці з різних куточків України. Свої та історичні, професійні та аматорські, індивідуальні та колективні роботи заповнили сквер НУ “Львівська Політехніка”. Перехожі могли придбати будь-яку світлину за внесок на власний розсуд та можливості.

Загалом проєкт зібрав 6870 гривень. Всі гроші будуть перераховані на потреби ЗСУ. Світлини, що не встигли знайти власника, можна буде отримати благодійний внесок протягом наступних подій в стінах Науково-Технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка”. Всі отримані в подальшому кошти за фотографії підуть на допомогу ЗСУ.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення Четвертих Львівських Фото Фестин та “Фотосушки для ЗСУ”. А також традиційно незмінному партнеру заходу Каві Старого Львова.

Роман Метельський

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ