Юлія Бірюкова виборола право на участь в Олімпійських Іграх

Спортсменка зі Львівщини Юлія Бірюкова на чемпіонаті України з велоспорту виборола право на участь в Олімпійських Іграх. Про це повідомляє Львівська ОВА.

З 18 по 23 червня на Львівщині триває Чемпіонат України з велоспорту на шосе. За медалі борються юніори, молодь до 23 років та дорослі.

Юлія Бірюкова здобула першість в індивідуальних перегонах серед еліти на 29 кілометрів в категорії «жінки». А друге та третє місця посіли представниці Донецької області – Валерія Кононенко й Тетяна Ященко.

«Згідно системи відбору, спортсменка, яка посіла перше місце серед жінок в індивідуальній гонці на час, виборола відразу й право представляти Україну на Олімпійських Іграх у Парижі. Для Юлії це була перша олімпіада в кар'єрі», – зазначає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як.