Юні дрогобицькі плавці вибороли І місце в регіональному турнірі

1/4
Здобули золото серед ровесників та довели свою першість. Збірна команда дрогобицьких плавців ДЮСШ привезла перемогу у Дрогобич.

Юні спортсмени цими вихідними брали участь в VII Регіональному юнацькому турнірі з плавання пам’яті М.Романишина. Масштабний спортивний захід відбувся в Миколаєві. Подія згуртувала понад 200 спортсменів із різних куточків Львівщини, зокрема, із Трускавця, Дрогобича, Червонограда, Долини, Сокаля, Стрия, Нового Роздолу та Миколаєва.

Змагання були напруженими. Однак, юні дрогобицькі спортсмени продемонстрували високі результати своєї фізичної підготовки та в загальнокомандному заліку вибороли «золото».

В особистому заліку змагань юні дрогобицькі плавці здобули 2 золоті медалі, 11 срібних та 4 бронзових.

Спортсменів готували до змагань тренери: Ігор Павлів, Наталія Станович та Лілія Михаць.

Як зазначають тренери ДЮСШ ім.І.Боберського – за сім років Регіонального турніру імені пам’яті М.Романишина – юні дрогобицькі спортсмени вперше вибороли «золото» та гордо продемонстрували іншим учасникам свій високий рівень майстерності та вмінь.