"Юність" з Верхньої Білки – чемпіон Львівщини з футболу

Футбольний клуб «Юність» (Нижня/Верхня Білка) вдруге поспіль став чемпіоном Львівщини з футболу. У «золотому» матчі команда Богдана Костика в екстра-таймі зуміла вирвати перемогу у футбольного клубу «Миколаїв» - 2:1.

Основний час матчу на стадіоні СКІФ у Львові завершився внічию 1:1, а у першому екстра-таймі «Юність» зуміла забити другий гол у матчі. Героєм зустрічі став Андрій Курилишин. У першому таймі за «Юність» забив Роман Бойко, а за «Миколаїв» - Ігор Синишин.

Матч викликав справжній глядацький інтерес у вболівальників і за своєю відвідуваністю значно переважав деякі матчі Прем’єр-лігових команд Львівщини.

Нагадаємо, як повідомляв Гал-інфо раніше, чемпіон Львівщини міг визначитися у неділю, 2 листопада.