"Ювентус" став семиразовим володарем Суперкубка Італії

Туринський "Ювентус" у першому офіційному матчі нового сезону з рахунком 2:0 переміг римський "Лаціо" у боротьбі за Суперкубок Італії, - сайт "Ювентуса".

Перший гол у поєдинку, котрий проходив у Шанхаї (Китай), відбувся на 69 хвилині. Після подачі з правого флангу новачок туринців М.Манджукіч виграв верхову дуель – 1:0. Вже через чотири хвилини подвоїв результат П.Дибала – аргентинець скористався передачею П.Погба і направив м’яч під стійку воріт.

Зазначимо, що римляни перевершили суперника у володінні м’ячем – 55 відсотків проти 45.

Нагадаємо, це вже сьома перемога туринців у Суперкубку Італії, яка дозволила "старій синьйорі" обігнати "Мілан" (шість) і стати найтитулованішою командою Італії у цих змаганнях.

Додамо, що "Лаціо" тричі вигравав трофей і три рази поступався у фіналах.