Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

За Кубок Галичини змагалися майже сотня стрільців з України

Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
Фото: Львівська ОВА
1/3
Змагання проводились у двох форматах: традиційний всеукраїнський турнір «Кубок Галичини» та відбірковий Національний Кубок. Про це інформує Львівська ОВА.

Турніри тривали з 28 лютого по 3 березня на спортивній базі стрілецького стенду Львівської обласної «Школи вищої спортивної майстерності» та зібрали майже сотню учасників з різних куточків України. Спортсмени стріляли у двох дисциплінах: на траншейному та круглому стендах у двох вікових категоріях. 

«Участь у Кубку України та Кубку Галичини взяли стрільці з Одеси, Харкова, Вінниці, Києва, Чернігова і Львова. За результатами змагань сформують склад національної збірної команди України зі стендової стрільби для участі у фінальному кваліфікаційному чемпіонаті до Олімпійських Ігор. У Катарі на цих змаганнях розіграють по дві ліцензії у вправах», – розповів керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Нагороди представників Львівщини на Кубку України.

В індивідуальних змаганнях: 

Андрій Кобзарук – 1 місце у вправі «SKEET» серед чоловіків; 

Олена Охотська – 1 місце у вправі «TRAP» серед жінок;

Олександра Бартишева – 3 місце у вправі «SKEET» серед жінок; 

Надія Булгакова – 3 місце у вправі «TRAP» серед жінок; 

Олександр Білько – 3 місце у вправі «TRAP» серед чоловіків.

У командній першості серед чоловіків, команда в складі Андрія Кобзарука, Георгія Іпатова, Ростислава Грибовського посіли у вправі «SKEET» – 2 місце. Команда в складі Петра Поліщука, Юрія Костишина, Олександра Білька посіли у вправі «TRAP» – 3 місце.

Довідково.

Стендова стрільба – один з підрозділів стрілецького спорту. Стрільбу ведуть з гладкоствольних рушниць дробовими зарядами по спеціальних мішенях-тарілочках. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ