Слухай онлайн
Культура

"Тартак" презентував кліп на вражаючу пісню "Голос Крові"

1/3
З нагоди 25-ї річниці незалежності України, гурт "Тартак" презентував вражаючий кліп на пісню "Голос Крові". Про це йдеться в офіційному повідомленні.

Це пісня, в змісті якої, сучасна Україна переплітається з Україною минулого. Це пісня-шана нашим предкам, які боролися за Україну, та пісня-звернення до сучасного покоління, яке має продовжувати цю роботу.

"Перша частина пісні написана доволі давно — кілька років тому. Я навіть зачитував той текст кілька разів зі сцени, як текст, який колись стане піснею. Востаннє таке виконання цієї частини пісні відбулося на сцені Київського міського будинку учителя, коли світлої пам'яті пан Євген Сверстюк вручав (як згодом виявилося — востаннє) мені Премію імені Василя Стуса. Восени 2014-го було дописано другу частину тексту", - сказав Сашко Положинський.

Для зйомок кліпу о. Хортиця був обраний невипадково. В різний час, саме на Хортиці відбувалося чимало історичних подій, бувало багато знакових історичних постатей, вважаємо, що це особливе енергетичне місце, одне з найголовніших місць в Україні.

Пісня "Голос Крові" входить до восьмого альбому гурту Тартак - "ВВІЧНІСТЬ".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...