Слухай онлайн
Культура

400 сучасних ікон представили у Палаці мистецтв

Відтепер на третьому поверсі Львівського палацу мистецтв відкрита виставка сучасної ікони та сакрального мистецтва "Замлиння", - інформує прес-служба ЛОР.
400 сучасних ікон представили у Палаці мистецтв

Вже дев'ятий рік поспіль ідею проведення таких виставок втілюють у життя організатори та молоді художники з України та Польщі.

Виставка є екуменічною, тобто організатори цього проекту націлені, зокрема і на залучення до нього представників всіх конфесій та об'єднання їх.

"Для мене "Замлиння" - це знак сучасного часу!" - сказав під час офіційного відкриття Генеральний вікарій львівської римо-католицької церкви отець Ян Бурас. І ці його слова, напевно, і є найкращим підтвердженням актуальності і глибокого сенсу такого проекту. 

Роман Василик, засновник кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв наголосив, що однією з найбільших цінностей цієї виставки є те, що представлені на ній роботи – вільні.  Тобто, художники, іконописці, які їх створювали, не були обтяжені обов’язком і "малювали так, як їм говорило серце, як кликала душа".

Переглянути всі ці унікальні роботи ви можете до кінця березня у Львівському палаці мистецтв. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");