Андрій Ярмоленко забив перші м'ячі за «Вест Гем»

Триває 5-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Перші очки в чемпіонаті набрав «Вест Гем», який обіграв на виїзді «Евертон» 3:1. Два м’ячі за «Вест Гем» забив український півзахисник Андрій Ярмоленко. Про це повідомив Укрінформ.

Проти «Евертона» український півзахисник Андрій Ярмоленко вперше вийшов в основному складі. Ще до перерви Ярмоленко забив два м’ячі. На 11-й хвилині Андрій скористався пасом Арнаутовича. А на 31-й хвилині Ярмоленко влучно пробив у верхній кут воріт. Півзахисник «Евертона» Сігурдссон у компенсований до першого тайму час один м’яч відіграв.

В другому таймі Ярмоленко отримав попередження і його замінили на 83-й хвилині – вийшов Снодграсс. Арнаутович забив третій м’яч гостей і «Вест Гем» здобув першу перемогу в сезоні – 3:1.

Після цієї перемоги «Вест Гем» набрав 3 очки і залишив останнє місце в АПЛ. Команда Ярмоленка піднялась на 16-е місце.

Нагадаємо, що в АПЛ лідирують два клуби – «Челсі» і «Ліверпуль», які виграли усі п’ять стартових матчів. «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем» 2:1, а «Челсі» - «Кардіфф» 4:1.