Слухай онлайн
Економіка

Арбузов щоденно проводитиме зустрічі з керівниками регіонів

Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов розпочинає щоденні зустрічі з керівниками регіонів з метою розв’язання нагальних економічних та соціальних проблем. Затверджено відповідний графік таких зустрічей з головами Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, повідомляє урядовий портал.

Такий формат співпраці центральної та місцевої виконавчої влади Сергій Арбузов запропонував з метою більш оперативного вирішення нагальних проблем. Саме за такий контакт висловлювалися й керівники регіонів.

За рішенням Першого віце-прем’єр-міністра у зустрічах з головами ОДА братимуть участь й керівники міністерств та відомств, в безпосередній компетенції яких знаходиться розв’язання порушених питань. Зокрема, йдеться про зустрічі з керівництвом Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Міністерства доходів і зборів, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури та Мінрегіону, а також підсумкові - з Першим віце-прем’єр-міністром Сергієм Арбузовим та Віце-прем’єр-міністром Олександром Вілкулом.

У кожному із зазначених міністерств буде визначено осіб, відповідальних за організацію проведення таких зустрічей.

Порядок прийому формуватиметься у визначеному порядку. Кожен керівник регіону буде мати змогу зустрітися із керівництвом міністерств приблизно один раз на місяць. Вже 10 січня передбачено зустріч з головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, 11 січня – з головою Вінницької ОДА, 12 січня – з головою Волинської ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ