"Баварія" розгромила "Динамо" 5:0

"Динамо" (Київ) програло на виїзді 0:5 "Баварії" (Мюнхен, Німеччина) у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів 2021/22 рр.
фото - НВ

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У першому таймі дублем відзначився Роберт Левандовський (12 хвилина з пенальті і 27), у другому - Серж Гнабрі (68), Лерой Сане (74) і Ерік Чупо-Мотинг (87).

До слова, нападник мюнхенської "Баварії" Роберт Левандовський став першим гравцем в історії головного клубного європейського турніру, якому вдалося виграти 18 матчів поспіль у рамках змагання.

У другому матчі групи E "Бенфіка" (Португалія) вдома обіграла "Барселону" (Іспанія) з рахунком 3:0.

Таким чином, "Баварія" за підсумками двох турів набрала шість очок, "Бенфіка" - чотири, "Динамо" - одне, "Барселона" - нуль.

У третьому турі 20 жовтня "Динамо" зіграє на виїзді з іншим аутсайдером групи "Барселоною", а "Бенфіка" прийме "Баварію".