Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Здоров'я

«Беркут» розгромив осередок Червоного Хреста і стріляв у його працівників

22 січня на вул. Грушевського в Києві після другої атаки «Беркута», відтіснивши мітингувальників, 6 спецпризначенців зайшли в приміщення Червоного Хреста, де перебували медики і постраждалі. Повідомила прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Беркутівці» почали трощити вітрини. Далі вони кинули в приміщення декілька світло-шумових гранат і пустили сльозогінний газ, після чого медики змушені були тікати, залишивши там всі медикаменти.

Зайшовши... в приміщення, боєць "Беркута" вистрілив в одного з працівників, який намагався вивести постраждалого. Спецпризначенець відкрив вогонь, незважаючи на те, що на медбратові була червона жилетка із символікою Червоного Хреста і він показав своє посвідчення.

Постраждалий розповів, що в нього стріляли спеціяльно: "Спочатку він цілився мені в обличчя, однак, опустивши зброю, вистрілив у ногу. Звичайно, вони потім можуть сказати, що це випадково, але він дивився мені в очі. Це було зроблено умисно".

Від вибуху світло-шумових гранат повилітало майже все скло з вікон та дверей приміщення.
Як прокоментував медбрат, «беркутівці» не зважають на гуманітарну та захисну діяльність Червоного Христа і називають злочинцями всіх – і медиків, і пресу, і звичайний народ.


Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ