БК "Львівська Політехніка": дві поразки від сусіда в турнірній таблиці

Баскетболісти «Львівської Політехніки» провели чергові матчі в рамках чемпіонату Вищої ліги. Команда Ярослава Зубрицького в обох матчах поступилася сусіду по турнірній таблиці команді «Старий Луцьк-Університет».

У першому матчі боротьба на майданчику точилася майже до останніх секунд гри. Команди намагалися ні в чому поступатися своєму супернику, при цьому нікого не відпускаючи у відрив.

Вирішальною у матчі стала остання чверть матчу, у якій команда з Луцька перемогла з рахунком 18:12 та святкувала підсумкову перемогу з рахунком 84:75.

Найрезультативнішим у складі львів’ян був лідер команди Денис Тютюнник. На його рахунку дабл-дабл – 14 очок та 11 підбирань.

Наступний поєдинок, а особливо його третю чверть матчу, «політехи» провалили. Поразка підопічних Ярослава Зубрицького у третьому періоді з рахунком 6:17 фактично поховала надію на позитивний підсумковий результат. У підсумку – 77:53 на користь команди з Луцька.

Локальний дабл-дабл у цьому матчі знову оформив Денис Тютюнник – 12 очок та 13 підборів.