Слухай онлайн
Війна з Росією

Бойовики в окупованих районах Луганщини проводять навчання артилерійських коректувальників

На території тимчасово окупованих районів Луганської області протягом останнього тижня проходять навчальні збори так званих командирів взводів артилерійських коректувальників "народної міліції" самопроголошеної «лнр». Про це повідомив співголова ГІ «Права справа», воєнний експерт Дмитро Снєгирьов.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" командуванням "народної міліції лнр" у зимово-весняний період на полігоні "Успенський" (тимчасово окупований Лутугинський район Луганської області) заплановано проведення низки батальйонних і ротних тактичних навчань.

За словами начальника управління "народної міліції лнр" О. Анащенко у 2017 році планом бойової підготовки спланований більш інтенсивний комплекс занять, ніж в минулому році.

"Крім того, ми не забуваємо про заходи протидії диверсійно-розвідувальним групам супротивника і тероризму ", - зауважив він.

Варто зазначити, що у 2016 році підрозділами "народної міліції лнр" проведено два бригадних і 16 батальйонно-тактичних навчань, а також низка ротних тактичних навчань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ