Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Війна з Росією

Британія передасть Україні партію обладнання для розмінування

Велика Британія уклала контракт із компанією Pearson Engineering щодо ремонту обладнання для розмінування, яке потім буде передане Україні.

Про це в соцмережі Х повідомила компанія Defence Equipment & Support (DE&S), яка входить до структур британського Міноборони.

У компанії зауважили, що Україна є найбільш замінованою країною у світі. Тому DE&S уклала контракт із компанією Pearson Engineering для постачання обладнання для розмінування.

Техніка передана армією Сполученого Королівства, а Pearson Engineering має її відремонтувати.

На сайті Pearson Engineering зазначається, що укладена угода є частиною оголошеного в жовтні пакета допомоги із розмінування на суму 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Контракт включає постачання багатоцільових автомобільних інтерфейсів, які дозволить бронетехніці в Україні використовувати відремонтовані протимінні плуги.

Автомобільні інтерфейси дозволять українському бронетанковому парку брати на озброєння різноманітну наземну техніку, призначену для подолання різних типів перешкод. Зокрема, Україна отримає дистанційно керовані машини розмінування MW370, призначені для знешкодження боєприпасів та прокладання безпечних маршрутів на великих ділянках цивільної території, а також мінні котки, за допомогою яких здійснюється захист від мін та саморобних вибухових пристроїв (СВП).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ