Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Через борги вугільні підприємства Львівщини залишаться без світла

Повністю або частково припинити електропостачання ВАТ „Львівська вугільна компанія” (Львівсистеменерго) та ДП „Львіввугілля” заплановано19 січня - повідомляє відділ зв’язків ВАТ “Львівобленерго”.
За словами ВАТ “Львівобленерго” борг ВАТ „Львівська вугільна компанія” на 1 січня 2009 року становив 1,431 млн. грн., і в січні 2009 заборгованість зросла ще на 1,891 млн. грн. А борг ДП „Львіввугілля” становить 291,1 тис. грн.
„Згідно з договірними умовами, ВАТ „Львівська вугільна компанія” отримала рахунки для оплати за спожиту електроенергію 26 грудня 2008 року, одночасно з повідомленням про припинення електропостачання в разі неоплати. ДП „Львіввугілля” отримало рахунки та повідомлення 5 січня 2009 року”, - повідомляють у ВАТ “Львівобленерго”.
Проте оплати за спожиту електричну енергію не були здійснені, і 16 січня 2009 року ВАТ „Львівобленерго” повторно надіслало на адресу ВАТ „Львівська вугільна компанія” та ДП „Львіввугілля” повідомлення про припинення електропостачання підприємствам, в разі неоплати, 19 січня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...