Через снігопад Карпати і Олімпік не дограли матч у Львові

Поєдинок 18 туру УПЛ на стадіоні "Україна " команди не дограли через погодні умови.
фото - Tribuna

Поза заявкою "левів" залишилися Худоб’як, Гладкий та провальний в матчі проти Олександрії Сениця. Команді Санжара через хворобу не міг допомогти Артем Шабанов.

На 12 хвилині Сондей втратив хорошу нагоду, аби вивести гостей вперед. Олімпік атакував, але забили Карпати: на 44 хвилині Мякушко вийшов на побачення з Кичаком та пробив у дальній кут – 1:0. Однак львів’яни не втримали перемогу в першому таймі, в компенсований час пропустивши від Кравченка. Також в першому таймі Катерина Монзуль двічі зупиняла матч, щоби працівники стадіону розчистили поле від снігу.

Другий тайм поєдинку не розпочався через снігопад. У 19 турі Карпати зіграють проти Вереса, а донеччани – проти Ворскли.