Слухай онлайн
Надзвичайні події

Чоловік втопив двох знайомих: відсидить за ґратами 13 років

Турійським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вбивство волинянином двох його знайомих.Повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

19 липня 2013 року четверо мешканців Торчина, найстаршому з яких – нині обвинуваченому у вбивствах – було 25 років, а найменший був іще неповнолітнім – поїхали в село Затурці відпочивати. Відпочинок розпочався із розпивання алкоголю у літній палатці поряд з магазином. Випито було чимало, один із друзів дуже сп’янів та заснув просто за столом.

Надвечір, коли компанія, повертаючись додому, проходила повз місцевий ставок,хтось із приятелів запропонував 22-річному  хлопчині, який заледве прокинувся,скупатись. Той погодився, хоча й сказав, що плавати він не вміє.

Біля ставка до друзів приєднався ще один старший чоловік – знайомий обвинуваченого.

У воді хлопець, хоч і не вмів плавати, чомусь зайшов аж по шию. Обвинувачений підійшов до нього та почав занурювати його голову у воду – «жартував». Коли ж жертва втомилась та намагалася відбитися і вийти з води, зловмисник декілька разів штовхнув її на глибину й домігся того, що хлопець пішов під воду. Допомоги йому убивця, який був поряд, не надав.

При цьому найближче до нелюда та його жертви перебував чоловік, який приєднався до компанії біля ставка. Він і звинуватив зловмисника в утопленні потерпілого, за що поплатився власним життям. Схопивши чоловіка за шию, убивця кілька разів занурював його голову у воду та  утримав там, аж поки теж не втопив.

Свідків усього, що відбулося, побоюючись уже за своє життя, втекли з місця події. Вбивця довго обдумував, як видати скоєне за нещасний випадок, оскільки про утоплення двох людей нікого відразу не повідомив, розмовляючи по телефону з рідними потерпілого, замовчував факт смерті, очевидців переконував сказати, що стався нещасний випадок. Про мету приховання злочину вказувало і те, що одяг одного з потерпілих був перенесений на інше місце, внаслідок чого пошуки трупа водолазами затягнулись на багато годин.

Попри те, що зловмисник не визнав своєї вини у скоєному, Ковельський міськрайонний  суд у складі професійних суддів та трьох присяжних, врахувавши усі зібрані докази та дослухавшись до доводів прокурорів, визнав його винним в умисному вбивстві з хуліганських мотивів та умисному вбивстві з метою приховання іншого злочину, вчиненому особою, яка раніше вчинила умисне вбивство (кримінальні правопорушення, передбачені п.7 ч.2 ст. 115 та п. 9, 13 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання у виді 13 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ