ЧС-2018: збірна Німеччини в меншості вирвала перемогу у шведів

Заключний матч чергового ігрового дня Чемпіонату світу-2018 відбувся між національними збірними Швеції та Німеччини, передає УНН.

Чинні чемпіони світу для яких старт нинішнього турніру став провальним (поразка від Мексики), пропустили першими у свої ворота. Скандинави зробили перехоплення в середині поля. Далі Клаессон знайшов передачею у штрафній Олу Тойвонена, і форвард вправно перекинув м’яч повз Мануеля Нойера.

По перерві простріл Маріо Гомеса закінчився голом Марко Ройса — 1:1. На останні десять хвилин зустрічі Боатенг після грубої гри залишив “бундестім” у меншості. Проте, Юліан Брандт міг допомогти команді вийти вперед — його удар прийняла стійка воріт. Тільки на 5-й компенсованій хвилині розіграш штрафного подарував німцям важку перемогу — 2:1. Автором обвідного удару став Тоні Кроос.

Примітно, що німці набрали 3 очки і наздогнали у групі саме шведів. Лідером квартету з 6-ма очками є Мексика. У заключній грі групової стадії німцям протистоятиме Південна Корея, а шведам — мексиканці.