Слухай онлайн
Кримінал

Депутат Савчук прокоментував затримання свого помічника за отримання хабара

Депутат від "Народного фронту" Юрій Савчук прокоментував затримання свого помічника за отримання хабара. З депутатом спілкувався телеканал "112 Україна".

"Про це затримання я дізнався сьогодні вранці. Петро Яремчук був прийнятий за документами до мене помічником лише 26 грудня. Він ще не отримав від мене посвідчення помічника народного депутата. Хочу сказати, що перед законом всі рівні, тому ця людина, якщо її злочин доведуть, повинна понести покарання. Тільки за документами він прийнятий на роботу, за реєстрацією ВР. Він не отримував від мене посвідчення, він не брав участі ні в якій діяльності в роботі на сьогоднішній день", - зазначив він.

Тільки 26 грудня він подав документи на роботу. У нього був випробувальний термін на один місяць", - додав Савчук.

Також депутат розповів, що знайомий з Петром Яремчуком ще з минулої каденції.

"Я цю людину бачив на Майдані, ми спілкувалися, у нас було знайомство. Але про роботу мова не йшла. Він попросився на роботу, у мене була вакансія. Прийняв його з випробувальним терміном. Я навіть на той момент ще не бачив напрямку, який йому можна було б доручити в роботі. З мого боку ніяких дій не буде. Є правоохоронні органи, нехай вони займаються цим і передають справу до суду", - прокоментував нардеп.

Зазначимо, що на сайті Ради йдеться, що Петро Яремчук працює помічником за строковим трудовим договором на постійній основі.

"Це питання до ВР і тих, хто вносить це на сайт", - заявив Савчук і підкреслив, що до 26 грудня із затриманим не працював.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос вчора повідомив, що за вимагання та отримання хабара в розмірі 140 тис. грн "на гарячому" спіймали помічника народного депутата з коаліції.

Хабар помічник нардепа вимагав від приватного підприємця за нестворення перешкод під час будівництва багатоквартирного житлового будинку для того, щоб не направляти депутатських запитів в правоохоронні та контролюючі органи.

112.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ