Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Державі повернули ділянку лісового фонду в Брюховичах

Прокурори через суд повернули державі земельну ділянку лісового фонду в Брюховичах. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Судом задоволено позов Галицької окружної прокуратури міста Львова про витребування з незаконного володіння земельної ділянки та повернення її у власність держави.

Мова йде про землю загальною площею понад 0,04 га, що знаходиться в смт Брюховичі.

Встановлено, що селищна рада, всупереч законодавству, незаконно розпорядилася землею державної власності, яка перебувала на праві постійного користування філії «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

Своїм рішенням селищна рада відчужила земельну ділянку з лісового фонду, якою незаконно заволоділа фізична особа.

Прокуратура звернулась з позовом про витребування земельної ділянки, який районним судом було задоволено. Проте, з метою ухилення від виконання такого, відповідач поділив земельну ділянку на 7 частин – одну із них відчужив, що являлась предметом спору.

Відповідно, прокурори подали позов про витребування новосформованої ділянки, який заочним рішенням було теж задоволено – земельну ділянку витребувано у кінцевого власника.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ