Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Надзвичайні події

Дії під час пожежі у власному помешканні

Унаслідок прямих потраплянь ворожих російських ракет та снарядів у житлові будинки – вони спалахують. При цьому мешканці залишаються у вогняній пастці. Державна служба з надзвичайних ситуацій у Львівській області інформує, що необхідно робити у разі пожежі.
Фото ДСНС

Перш за все, кожний громадянин зобов'язаний негайно повідомити про це за телефоном 101. При цьому необхідно назвати місцерозташування будинку, вказати кількість поверхів, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище.

Якщо є можливість, то залиште приміщення самі та спробуйте евакуювати інших. За змоги локалізуйте пожежу первинними засобами пожежогасіння.

Допоможіть підрозділам оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, повідомте найкоротший шлях для під'їзду до осередку пожежі та в установці техніки на зовнішні джерела водопостачання.

Разом з цим пам’ятайте, щоб не отруїтись продуктами горіння, захистіть органи дихання при пожежі. Для цього потрібно закрити рот та ніс вологою тканиною. Вибирайтеся з кімнати плазом, не підіймайтесь. Дим підіймається вгору, а свіже повітря залишається внизу.

Ознаками отруєння продуктами горіння є: головний біль, нудота, дезорієнтація, кашель, втома, втрата свідомості.

Нагадуємо телефони аварійно-рятувальних служб: 101 – пожежники, ДСНС; 102 – поліція; 103 – швидка медична допомога; 104 – аварійна служба газу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ