Слухай онлайн
Надзвичайні події

До боротьби з підпалювачами залучили Нацгвардію

Національна гвардія розпочала антидиверсійну операцію у зв'язку з лісовими пожежами. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

«Вчора, під час вечірнього моніторингового обльоту в Чорнобильській зоні, виявили ось таких 4 «феномена» на площі близько 100 м», - зазначив він і виклав фото, на якому зображено палаючу навколо дерева хвойну підстилку, повідомляє УНІАН.

{{1}}

«Дивовижно суха зима - рівень води в екосистемі пішов вниз на 1,5-2 метра ... лісова, особливо хвойна підстилка, легко вразлива для пожежі. Висохли торфовища, і це особлива проблема. І все це, звичайно, можливість для негідників і провокаторів. Хтось хоче зіпсувати життя в країні, хтось - заховати вогнем свої брудні справи ... », - заявив Аваков. Міністр закликав усіх, хто має інформацію про зловмисників, які підпалюють ліс, повідомити в поліцію.

«Звичайно, поліція вже займається цим та іншими інцидентами. Створив спеціальну групу МВС, Нацгвардія розпочала антидиверсійну операцію в лісі ... тисячі наших не сплять на пожежі цілодобово, хапають пил і радіацію ... а хтось з-за рогу ... ух, попопадетесь на гарячому! А попадетесь точно! І штрафом вже не відбудетеся», - запевнив Аваков.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ