Слухай онлайн
Економіка

До бюджету Луцька сплачено майже 22 мільйони гривень податку на нерухомість

Оподаткування нерухомості в обласному центрі Волині протягом січня-червня 2021 року додало міському бюджету майже 22 мільйони гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Про це повідомили 26 липня Гал-інфо у пресслужбі Луцько міської ради.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Сума сплаченого юридичними та фізичними особами податку на нерухомість в обласному центрі на 13,6 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували й надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та відображення у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Втім, більш зручний варіант - отримати ключ електронного цифрового підпису, зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про нараховані податкові платежі, - рекомендують у податковій службі Волині.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ