Слухай онлайн
Економіка

До кінця року відкриють для проїзду новий міст у селі Крушельниця

У селі Крушельниця на Сколівщині тривають роботи з будівництва моста через річку Стрий на автомобільній дорозі Східниця - Верхнє Синьовидне. Про це повідомили 7 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Попередній мостовий перехід зруйнували повені у 2008 році.

“Вартість капітального ремонту моста становить 65,5 млн гривень. Його будівництво розпочали минулого року. Відтак, влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу та змонтували верхні регеля несучих опор. На ці роботи витратили понад 3, 5 млн гривень. Цього року будівництво продовжили, з Державного дорожнього фонду виділили кошти у сумі 62 млн гривень.”  - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Загальна довжина моста з під’їздами - 852 метри. Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТзОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл".

“Будівництво нового мостового переходу забезпечить безпечний проїзд автотранспорту та покращить сполучення із навколишніми населеними пунктами. На сьогодні дорожники влаштовують залізобетонні балки, загалом їх має бути 35. Здати об’єкт в експлуатацію плануємо в грудні”, - додав Юрій Бучко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ