Дві домашні поразки баскетболісток СБК «Львів»

Жіноча баскетбольна команда СБК «Львів», у складі якої грає низка студенток та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Ірина Кленіна працює старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, у суботу та неділю, 22-го і 23-го грудня відповідно, зіграла черговий спарений домашній тур проти БК «Вінницькі Блискавки» та БК «Рівне» в рамках регулярної першості чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2018/2019.

Нагадаємо, львів’янки цього сезону вже зустрічались з обома колективами. 3-го листопада львів’янки на виїзді обіграли «Вінницькі Блискавки» з перевагою у дев’ять ігрових очок – 78:69, а наступного дня, 4-го листопада, поступились у Рівному з рахунком 57:72. Зрозуміло, що наша команда і в суботу, і в неділю робила усе можливе на паркеті палацу спорту «Галичина», аби вдруге у сезоні обіграти суперниць з Вінниці та взяти реванш у БК «Рівне». На жаль, мусимо констатувати, що в обох протистояннях сильнішими виявилися суперниці підопічних Ірини Кленіної.

Фаворитом суботньої гри були наші дівчата. Адже «Вінницькі Блискавки» приїхали до міста Лева, зазнавши поразок у трьох попередніх матчах. І на початках господарки виправдовували прогнози фахівців. Гравчині СБК «Львів» добре розпочали поєдинок, вигравши першу чверть 19:13. Але в подальшому «Блискавки» зуміли «перекусити» гру і поступово почали відвойовувати згаяне у першій десятихвилинці. На останню чверть команди вийшли за рахунку 47:46 на користь гостей. І ось тут відбулося повне перевтілення одних і згасання інших. Заключний відрізок «Вінницькі Блискавки» виграли 21:4. Відтак підсумкова перевага «+18» (68:50) на користь підопічних Олександра Підлужняка.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала гравець «Блискавок» Ірина Жмурко – 21 очко. В активі лідера СБК «Львів» Христини Філевич – «дабл-дабл» (17 очок +12 підборів).

А вчора саме у Львові був зіграний останній матч в жіночій Суперлізі у 2018 році. Як не прикро, але реабілітуватися підопічним Ірини Кленіної не вдалося. Галичанки у підсумку програли суперницям чотири очки – 56:60.

Рівненчанки змогли відірватися на п’ять очок після першої чверті 18:13. До великої перерви львів’янки трохи скоротили відставання – 30:34. Але третя чверть пройшла під диктовку команди Валерія Жартуна. Гості виграли цей відрізок з рахунком 21:14, довівши загалом свою перевагу перед заключною чвертю до «+11». До честі господарок майданчика вони боролися до кінця і змогли скоротити відставання до «-4», але на більше не вистачило часу. У підсумку – 60:56 на користь БК «Рівне». Найрезультативнішою у цьому матчі стала лідер «Львова» Христина Філевич, яка у другій грі поспіль оформила «дабл-дабл» – 21 очко + 11 підбирань.