"Динамо" перемогло "АЗ" у кваліфікації Ліги чемпіонів

До групового етапу залишився ще один раунд кваліфікації.

Матчі усіх раундів кваліфікації у єврокубках, окрім останнього, цього року складаються з одного матчу. Гра "Динамо" - "АЗ" не виняток.

Із несподіванок стартового складу біло-синіх можна виділити хіба що відсутність Вербіча та центральну пару ообронців Миколенко-Забарний. До слова, першими у матчі відзначилися гості, але арбітр взяття воріт не зарахував: кількома секундами раніше м'яч вийшов за межі поля. На перерву команди пішли за нулів на табло.

У другому таймі український клуб потішив своїх уболівальників. Родрігес та Шапаренко, які не отримували достатньо ігрової практики минулого року відзначилися по разу та встановили остаточний рахунок - 2:0 на користь "Динамо". Тепер у наступному раунді, який складатиметься вже з двох матчів, підопічні Луческу зіграють з переможцем пари "Гент" - "Рапід".

"Динамо" - "АЗ Алкмар" 2:0 (0:0)

Голи: Родрігес, 49, Шапаренко, 86.

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, у чемпіонаті України "Львів" розгромно поступився "Колосу".