"Динамо" та ФК "Маріуполь" зіграли внічию

Черговий, 30-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги розпочався на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, де київське "Динамо" та ФК "Маріуполь" зіграли внічию - 1:1, - Укрінформ.

Рахунок на 15-й хвилині зустрічі відкрив форвард гостей Андрій Борячук. Паритет у матчі відновив Віктор Циганков, який на 54-й хвилині реалізував пенальті.

У другий ігровий день туру в суботу, 5 травня, зійдуться рівненський "Верес" та полтавська "Ворскла", одеський "Чорноморець" та львівські "Карпати", донецький "Шахтар" та луганська "Зоря".
У неділю, 6 травня, зустрінуться донецький "Олімпік" і кам'янська "Сталь", ФК "Олександрія" і кропивницька "Зірка".

Турнірне становище:
перша шістка - "Шахтар" - 69 очок, "Динамо" - 67, "Ворскла" - 44, "Зоря" - 43, "Маріуполь" - 37, "Верес" - 33;
друга шістка - "Олександрія" - 36, "Олімпік" - 33, "Карпати" - 32, "Зірка" - 30, "Чорноморець" - 25, "Сталь" - 23.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.