"Динамо" та "Шахтар" зіграли в нічию в першому колі УПЛ

У 10-му турі УПЛ київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" приймало донецький "Шахтар".
фото - УНН

Про це інформує УНН.

Київське "Динамо" та донецький "Шахтар" провели свій другий очний поєдинок у нинішньому сезоні і сотий - в історії незалежної України.

У першій половині гри більше моментів виникало біля воріт "гірників". Найкращий шанс змінити цифри на табло втратив Карло де Пена. Уругваєць був у чужій карній зоні та поцілив м'яч у стійку воріт. Після перерви на полі була запекла боротьба, але голкіпери не пропустили – 0:0.

Попри щільну гру від обох суперників, провести гол жодному з них так і не вдалось. На 4-х додаткових хвилинах реалізованих моментів так і не сталось, тож рахунок залишився незмінним - 0:0. "Динамо" і "Шахтар" уперше за 11 зустрічей одне з одним не зуміли забити хоча б один м'яч.

Склади команд:

"Динамо": Бущан – Кендзьора (Тимчик, 87), Забарний, Сирота, Караваєв – Сидорчук (к), Шапаренко, Буяльський (Гармаш, 86), Циганков, де Пена – Вітіньйо (Шкурін, 86).

"Шахтар": Пятов - Додо, Кривцов, Марлон, Матвієнко – Степаненко (Маркос Антоніо, 65), Майкон, Алан Патрік, Марлос (Тете, 65), Соломон (Сікан, 65) - Педріньо.