"Динамо" в Києві перемагає "Шахтар"

Київське "Динамо" у матчі 3 туру Прем'єр-ліги з рахунком 1:0 переграло донецький "Шахтар". Підопічні Олександра Хацкевича виграли на НСК "Олімпійський" у присутності 46 тисяч глядачів.

Протягом матчу на полі була рівна гра, але забити вдалося тільки динамівцям. У першому таймі у "Динамо" вихід сам нас сам з Андрієм П'ятовим не використав Віктор Циганков, що пробив у воротаря, а у Веньяміна Вербича не вийшов удар головою з кількох метрів.

У "гірників" у першому таймі можна згадати лише удар Тайсона, котрий відбив Денис Бойко.

Заключні 45-ть хвилин розпочалися з моменту в Беседіна, але той пробив у захисника "Шахтаря". На 64-ій хвилині динамівці таки використали свій момент. Циганков зі стандарту навісив на штангу, де Вербич ударом головою бив у кут, і м`яч від рук П`ятова закотився у ворота - 1:0.

"Шахтар" зумів відповісти ударом головою Мораєса, який прийшовся повз ворота. Ще один непоганий удар завдав Марлос - поруч зі штангою пролетів м'яч. Вже в доданий арбітром час після пострілу Алана Патріка м'яч знову був близький до влучання в штангу.

Нагадаємо, що два тижні тому "Динамо" з мінімальним рахунком переграло "Шахтар" у матчі за Суперкубок України.