"Динамо" в меншості обіграло ФК "Львів"

Футболісти «Львова» в більшості не змогли перемогти на власному полі київське «Динамо».

ПФК «Львів» – «Динамо» (Київ) 0:1

Гол: Буяльський (24)

«Львів»: Сарнавський, Вісенте (Пернамбуко, 77), Адам'юк, Борзенко, Воронін, Мартан (Кадіна, 46), Сабіно, Ліпе, Альваро (Шина, 69), Педро, Бруно

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Андрієвський, Циганков, Буяльський (Сідклей, 89), Де Пена, Русин (Шабанов, 46)

Вилучення: Бурда (19); Кендзьора (75)

Львів'яни жваво розпочали поєдинок проти киян, шукаючи щастя біля чужих воріт. На 19-ій хвилині гості залишилися в меншості – за фол останньої надії арбітр вилучив Микиту Бурду.

Проте підопічні Богдана Блавацького не змогли скористатися чисельною більшістю. В середині першого тайму Віктор Циганков вивів на ударну позицію Віталія Буяльського, котрий забив, як згодом виявилося, переможний м'яч у ворота «Львова» – 0:1.

Зі 75-ої хвилини «динамівцям» довелося грати вдев'ятьох, але навіть за таких обставин вони, попри активні намагання «синьо-золотих» відновити рівновагу, змогли втримати переможний рахунок. А «Львів» зазнав 4-ої поспіль поразки в боротьбі за єврокубкові місця в першій шістці команд української Прем'єр-ліги...