Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Екологічний податок: львівські підприємці сплатили до бюджету понад 30 млн грн

З початку року підприємства-забруднювачі Львівщини сплатили екологічний податок у сумі 33,4 мільйона гривень. З цієї суми 9,7 мільйона гривень скерували до спеціального фонду обласного бюджету – обласного фонду охорони навколишнього природного середовища. Про це інформує Львівська ОВА.
Фото ілюстративне

Екологічний податок є загальнодержавним обов’язковим платежем, що справляється з фактичних обсягів викидів в атмосферне повітря, скидів у водні об’єкти речовин, що забруднюють, розміщення відходів, а також з фактичного обсягу утворених радіоактивних відходів та з фактичного обсягу радіоактивних відходів, накопичених до 1 квітня 2009 року.

Цей податок розподіляється між державним, обласним та місцевими бюджетами, при цьому 45% йде до держави, 30% - до обласного бюджету, а решта 25% залишається на місцевому рівні.

 «Наголошую на важливості своєчасної сплати екологічного податку суб’єктами господарювання, чия діяльність призводить до забруднення навколишнього середовища. Ці кошти мають цільове призначення та будуть використані для фінансування природоохоронних та ресурсозаощаджувальних ініціатив області, спрямованих на охорону природи, запобігання, зменшення та усунення забруднення навколишнього природного середовища», - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Зібрані кошти спрямовуються до природоохоронних фондів та використовуються виключно для реалізації природоохоронних та ресурсозаощаджувальних заходів, спрямованих на збереження та охорону навколишнього природного середовища та боротьбу з забрудненням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ