"Енергія" перемагає та очолює турнірну таблицю

"Енергетики" на виїзді перемогли "Моноліт-Viva Cup".
Фото — офіційний сайт "Енергії"

Вчорашня перемога для львів'ян стала шостою в семи турах нового розіграшу Екстра-ліги. У Харкові "Енергія" зустрічалася з місцевим "Монолітом-Viva Cup". Господарі паркету швидко забили два м'ячі, які стали єдиними у першому таймі. А от після перерви підопічним Валерія Легчанова вдався неймовірний камбек: вони не лише відігралися, а й здобули перемогу з переконливим рахунком 5:2, яка й дозволила піднятися на першу сходинку турнірної таблиці.

У іншому матчі туру "Продексім" з рахунком 2:3 поступився "ХІТу" та втратив лідерство у турнірній таблиці. Ця поразка стала першою втратою очок для команди.

“Моноліт-Viva Cup” (Харків) - “Енергія” (Львів) — 2:5 (2:0)

Голи: Пугач, 6, 7 - Гасюк, 25, Легендзевич,27, 39, Когут, 32, Кузь, 33.

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, без поразок в новому сезоні поки й гандбольна "Галичанка".