Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

Фехтувальники Львівщини здобули 8 медалей на чемпіонаті України

У Києві відбувся чемпіонат України з фехтування серед молоді. Учасники змагалися на рапірах, шпагах та шаблях. Про ц повідомляє Львівська ОВА.
Фото: Львівська ОВА

Спортсмени Львівщини здобули 8 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.

В індивідуальному заліку серед чоловіків у номінації «Шпага» (особисті) перше місце зайняв Лев Майстренко, який тренується у ДЮСШ ім. О. Дем’янюка під керівництвом Володимира Свистіля. На другій сходинці – Максим Гула, який навчається у ШВСМ під опікою тренерів Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях зі шпаги серед чоловіків друге місце зайняла команда, до складу якої входили Данило Воїнов, Максим Гула, Владислав Назаревич та Лев Майстренко. Тренерами цієї команди були Діна Пантелеєва, Андрій Орліковський і Володимир Свистіль.

В жіночому розподілі особистих змагань зі шпаги перше місце посіла Анна Максименко, друге – Аліна Дмитрук, а третє – Вікторія Милявська. Вони навчались у Андрія Орліковського і Зоряни Семеряк.

У командних змаганнях з шпажі серед жінок третє місце здобула команда, в складі якої були Злата Гайдук, Аліна Дмитрук, Єлизавета-Ольга Корнійчук та Анна Максименко. Їх тренував Андрій Орліковський разом із Зоряною Семеряк.

У розділі особистих змагань з рапіри серед чоловіків третє місце посів Яніслав Корецький з КДСЮШ «Атлет», тренувала його Вікторія Бунєєва.

«Львівщина та Львів зокрема, мають доволі давні та історично сталі традиції розвитку фехтування. Перший гурток фехтувальників у Львові діяв від 1848 р., а вже в 1894 році при українському гімнастичному товаристві “Сокіл” секції фехтування почали функціонували в інших містах тодішньої Галичини. Якщо ж говорити в контексті сьогодення, то найбільшим успіхом є золото Лондонської Олімпіади нашої шпажистки Яни Шемякіної. Сьогодні бачимо стрімкий ріст представників уже молодої генерації спортсменів», – додає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ