ФК "Львів" на виїзді здолав "Олександрію"

Завдяки голу Педро в другому таймі львів'яни перервали свою 6-матчеву програшну серію в українській Прем'єр-лізі.

ФК «Олександрія» – ПФК «Львів» 0:1

Гол: Педро (59)

«Львів»: Бандура, Парамонов, Адам'юк, Насонов, Приймак, Борзенко, Мартан, Пернамбуко (Вісенте, 78), Педро (Шина, 70), Алваро (Кадіна, 90+1), Бруно

Впродовж усього поєдинку «синьо-золоті леви» володіли ініціативою і демонстрували спортивну агресію. На 58-ій хвилині Бруно звільнився від опікуна, увійшов зліва до штрафної площі і поперечним пасом допомоміг відзначитися голом Педро, який ударом у дотик пробив чітко у дальній нижній кут.

Після цього ккоманда зі Львова була ближчою до того, аби подвоїти перевагу, ніж олександрійці у спробах уникнути поразки, повідомляє інформаційна служба львівського футбольного клубу. 1:0 – перша перемога Богдана Блавацького на тренерському містку ПФК «Львів».