ФК "Львів" поступився "Шахтарю"

У поєдинку заключного туру української Прем'єр-ліги львів'яни поступилися чемпіону України, пропустивши у власні ворота 3 м'ячі після перерви.

ПФК «Львів» – «Шахтар» (Донецьк) 0:3

Голи: Дентіньо (65); Степаненко (78); Матвієнко (85)

«Львів»: Сарнавський, Вісенте, Адам'юк, Приймак, Пентелейчук (Хімчак, 46), Шина (Іваночко, 80), Педро, Мартан, Ліпе, Алваро, Бруно

«Шахтар»: Кудрик, Бутко, Бондаренко, Хочолава, Матвієнко, Коваленко, Маркос, Сіпріано (Степаненко, 61), Соломон (Марлос, 78), Фернандо (Тете, 70), Дентіньо

Цей поєдинок не мав жодного турнірного значення для обох команд – «Шахтар» дочасно став чемпіоном України, а «Львів» уже не міг піднятися вище 6-го місця, тож тренери дали зіграти виконавцям, які впродовж сезону отримували небагато ігрової практики. Забиті м'ячі глядачі на трибунах побачили лише у другому таймі у виконанні «гірників». На 65-ій хвилині Дентіньо після передачі Соломона відкрив рахунок у зустрічі, а на 78-ій Тарас Степаненко ударом під поперечину подвоїв перевагу донеччан. Незадовго до фінального свистка Микола Матвієнко ударом із-за меж штрафної площі поставив масну крапку – 0:3.